Long Course

 

Place

Time

Name

Class

Place in Class

1

1:16:50

Landboe/Roux

MXHPK2(+jr)

1

2

1:17:10

Fast/Carter

HPK2(+jr)

1

3

1:17:11

Morris/Morris

MXHPK2

2

4

1:17:35

Kiesling

HPK

1

5

1:18:06

Christensen

HPK

2

6

1:18:18

Rademacher/Raymond

MXHPK2

3

7

1:18:40

Jacobsin

HPK

3

8

1:18:54

Goolsby/Sullivan

HPK2

2

9

1:19:09

Hilburn

HPK

4

10

1:20:02

Gregory/Wells

HPK2

3

11

1:20:06

Putnam/Boates

MXHPK2

4

12

1:20:28

Borgness

HKP

5

13

1:21:08

Lingbloom/Whitlock

HKP2

4

14

1:21:39

Cross

HPK

6

15

1:21:43

Fitzmaurice

HPK

7

16

1:21:43.1

Wermus

HPK

8

17

1:22:06

Martin

HPK

9

18

1:22:24

Hansen

HPK

10

19

1:22:42

Bumstead

HPK

11

20

1:24:52

Boatman/Williams

OC2

1

21

1:24:56

Remmler

HPK

12

22

1:24:59

Knakal/Obrien

2X

1

23

1:25:23

Clement

HPK

13

24

1:25:51

Hope/Hope

HPK2

5

25

1:25:56

Bruce

HPK

14

26

1:26:23

Lee/Scherrer

OC2

2 Delayed to assist

27

1:26:28

Bussinger

HPK

15 Delayed to assist

28

1:26:33

Dustin

HPK

16

29

1:26:44

Hegedus

HPK

17

30

1:27:35

Lowe

HPK

18

31

1:28:01

Nelson

F-HPK

1

32

1:28:10

Wakeland

HPK

19

33

1:28:34

Newton

HPK

20

34

1:28:39

Lamb

HPK

21

35

1:28:44

Grossman

HPK

22

36

1:30:35

Clements (Brad)

HPK

23

37

1:31:17

Kelly

HPK

24

38

1:32:06

Page/Bilmer

MXHPK2

5

39

1:32:07

Bawden

HPK

25

40

1:33:09

Armstrong

HPK

26

41

1:33:37

Burnett

HPK

27

42

1:33:45

Dee

HPK

28

43

1:34:07

Bell

F-HPK

2

44

1:35:44

Schultz

HPK

29

45

1:36:10

Whitacre/Avens

MXOC2

1

46

1:36:25

Bounds

HPK

30

47

1:36:49

Ecker

F-HPK

3

48

1:37:10

Dutton/Dutton

MXSK2

1

49

1:37:32

Biernacki

FSK

1

50

1:38:07

Romo

OC1

1

51

1:39:07

Foellmer

HPK

31

52

1:39:18

Starbuck

OC1

2

53

1:40:31

Jacobson

F-HPK

4

54

1:43:16

Petereit

F-HPK

5

55

1:43:44

Haycock

F-HPK

6

56

1:47:00

Moseley

OC1

3

57

1:48:01

Stevens

1X-RIII

1

58

1:50:06

Paige

OC1

4

59

1:51:39

Wonham

F-HPK

7

60

1:58:50

Beckwith

F-IX-RIII

1

61

2:06:02

Spooner

SK

1

62

2:09:42

Bagne/Boydstun

F-HPK2

1

63

2:14:28

Natelson

F-1X-RII

1

64

2:14:28

Weisse

F-1X-RII

2

 

 

 

 

 

Short Course

 

 

 

 

1

34:47

Cantrell

HPK

1

2

36:14

Swetsih

FSK

1

3

37:36

Komoto et al.

OC6

1

4

41:44

Howatt/Trowbridge

F-OC2

1

5

44:24

Whitehead

SUP

1

6

45:23

Halstead

HPK

2

7

46:58

Rogers/?

SK2

1

8

47:02

Parker

SK

1

9

47:30

Lipp

SUP

2

10

47:31

Baharav

SK

2

11

48:31

Andaluz

HPK

3

12

51:48

Borgias

F-SK

1

13

54:38

Campbell

SUP

3

14

1:00:23

Haskin

SUP

4

15

DNF

Anderson

F-SUP

DNF